dwupoziomowy loft na Księżym Młynie

Cena: 2 900,00 

Opis nieruchomości

Nowocześnie urządzony, dwupoziomowy loft w kompleksie “u Scheiblera”.

Kompleks położony jest na historycznym obszarze Księżego Młyna – w starych murach fabryki, w wysokich pomieszczeniach przędzalni powstały wyjątkowe, nowoczesne apartamenty – zwane loftami. Zamieszkają tu ludzie ceniący niezależność i przestrzeń, którzy zerwali z kanonem typowego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Loft jest czymś więcej niż miejscem do mieszkania, jest codzienną inspiracją.

Loft o powierzchni 78,23 m2 składa się z dwóch poziomów, na pierwszym znajdziecie Państwo przestronny salon z aneksem kuchennym, dużą łazienkę z prysznicem, WC, umywalką i ogromnym lustrem oraz mini garderobę. Na górnym piętrze położona jest wydzielona sypialnia z dużą garderobą.

 

Apartament jest w pełni umeblowany, posiada ogromne okna wchodzące w dach. Okna skierowane są na patio, co dodatkowo powoduje, iż w środku jest bardzo cicho i przytulnie.

Kompleks “u Scheiblera” jest obiektem zamkniętym, co gwarantuje nam prywatność i spokój, także dzięki prywatnej ochronie, która pilnuje obiektu 24h na dobę. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci wraz z urokliwym stawem. Blisko znajduje się Palmiarnia i Park Źródliska oraz ulica Piotrkowska.

Możliwość wynajęcia miejsca postojowego naziemnego w cenie 150,00 zł / m-c

Czynsz do Wspólnoty obejmuje : ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę, utrzymanie części wspólnych
Energia elektryczna płatna oddzielnie, na podstawie wskazań licznika.

Szybkie podsumowanie

ID nieruchomości:
3641
Stan nieruchomości:
Na wynajem
Typ nieruchomości:
,
Położenie:
Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 25c, 90-350 Łódź, Polska
Sypalnie:
1
Łazienki:
1
Powierzchnia:
78.00 m²
Miejsce parkingowe:
1

Mapa

Agent nieruchomości