Dwupoziomowy, nowoczesny loft

Cena: 599 000,00 

Opis

Nowocześnie urządzony, dwupoziomowy loft w kompleksie “u Scheiblera”.

Kompleks położony jest na historycznym obszarze Księżego Młyna – w starych murach fabryki, w wysokich pomieszczeniach przędzalni powstały wyjątkowe, nowoczesne apartamenty – zwane loftami. Zamieszkają tu ludzie ceniący niezależność i przestrzeń, którzy zerwali z kanonem typowego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Loft jest czymś więcej niż miejscem do mieszkania, jest codzienną inspiracją.

Loft o powierzchni 80m2 składa się z dwóch poziomów, na pierwszym znajdziecie Państwo przestronny salon z aneksem kuchennym, dużą łazienkę z prysznicem, WC, umywalką i ogromnym lustrem oraz mini garderobę. Na górnym piętrze położona jest wydzielona sypialnia z dużą garderobą.

Apartament jest w pełni umeblowany, posiada ogromne okna wchodzące w dach. Okna skierowane są na patio, co dodatkowo powoduje, iż w środku jest bardzo cicho i przytulnie.

Kompleks “u Scheiblera” jest obiektem zamkniętym, co gwarantuje nam prywatność i spokój, także dzięki prywatnej ochronie, która pilnuje obiektu 24h na dobę. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci wraz z urokliwym stawem. Blisko znajduje się Palmiarnia i Park Źródliska oraz ulica Piotrkowska.

Dodatkowo loft może stanowić świetną propozycję dla Inwestorów, gdyż obecnie posiada rzetelnego najemcę.

Istnieje możliwośc dokupienia miejsca w garażu podziemnym wraz z komórką za dodatkową opłatą 35 000,00 zł

Podsumowanie

Nr nieruchomości:
1101
Status nieruchomości:
Na sprzedaż
Typ nieruchomości:
Położenie:
Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 25c, 90-350 Łódź, Polska
Sypialnie:
1
Łazienki:
1
Powierzchnia:
78.00 m²
Miejsce parkingowe
1

Mapa

Dane do kontaktu

Rafał Raczyński
+48 737 040 000
rafal@wx-nieruchomosci.pl